Rekomendacje Klientów

Raspberry Republic

 

Współpracę z Warsaw Tax Guys oceniamy bardzo pozytywnie – 10 na 10. Cenimy sobie świetny kontakt z biurem. Odpowiedź na pytania mamy maksymalnie w ciągu godziny. WTG podchodzi indywidualnie do klienta i jego potrzeb. To prawdziwi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dla których żadna sprawa nie jest trudna.

Praca z Warsaw Tax Guys jest bardzo pomocna w rozwoju naszego biznesu. Możemy liczyć na reprezentowanie nas przed różnymi organami, m.in Urzędem Skarbowym. Ich porady wykraczają poza zwykłą księgowość.  Dostajemy świetne wskazówki jak usprawnić lub ulepszyć prowadzenie firmy. Warsaw Tax Guys to nie zwykłe Biuro Księgowe, ale nieodzowny towarzysz, na którego zawsze można liczyć  w prowadzeniu biznesu.

 

New Once 

Działając w sektorze nowych mediów, potrzebuję obsługi księgowej, która rozumie specyfikę tej branży i potrafi reagować na coraz to nowe wyzwania. Po kilku latach poszukiwań, odnalazłem ten komfort współpracując z Warsaw Tax Guys.

 

 

 

SH Rowery

Warsaw Tax Guys to ludzie, którzy robią to na czym się znają, a na dodatek robią to bardzo dobrze. Świetna komunikacja, indywidualne podejście do każdej sprawy oraz zaangażowanie i chęć pomocy to główne atuty, dzięki którym współpraca oraz prowadzenia firmy staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

 

Maciej Szcześniak

Współpraca z Warsaw Tax Guys to czysta przyjemność. Doskonałe połączenie profesjonalizmu i luzu, dzięki czemu komunikacja jest zarazem konkretna i przyjemna.